Cubicle 1.0 (ios)

Cubicle

1.0
Cubicle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cubicle, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz ilerlemeli bir beceri oyunudur.

Cubicle, oldukça güzel bir atmosferde boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz bir beceri oyunu. iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bu oyunda, minik küpümüzle zorlu bir maceraya çıkıyor ve elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Her yaştan insanın keyifle oynayabileceği bu oyuna dilerseniz biraz daha yakından bakalım. 

Cubicle oyunu daha önce mobil platformlarda gördüğümüz türevlerine çok benziyor. Açıkçası tek farkın oynanışta olduğunu düşünüyorum. Zira kontrol beklediğimden daha zor bir hal almış ve alışmanız biraz uzun sürüyor. Minimalist 3 boyutlu tasarımda, -bana kalırsa- uhrevi atmosferde gezindiğimiz oyunda bir küpü yönetiyoruz. Cubicle'ı oynadığımız galakside bir bakıma seyahat ederek ilerliyoruz diyebilirim. Düşmanlarla karşı karşıya geliyor ve önümüze çıkan engellere takılmadan ilerlemeye çalışıyoruz. Küçük küpleri ezerek yeni karakterlerin kilidini de açabilirsiniz. Ama az önce söylediğim gibi kontrollerin biraz zor olduğunu unutmayalım.

Eğer boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz minimalist bir beceri oyunu arıyorsanız Cubicle'ı ücretsiz indirebilirsiniz. Alternatifler arasına almanız gerektiğini düşünüyorum.