Cubway 1.2 (ios)

Cubway

1.2
Cubway
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cubway, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olarak dikkat çekiyor.

Cubway, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olarak dikkat çekiyor. Oyunda küçük küpe rahberlik ediyor ve bitiş noktasına ulaşmasına yardımcı oluyorsunuz.

Farklı mekaniklerin yer aldığı bir oyun olarak karşımıza çıkan Cubway, zorlu ve tehlikeli engellerle dolu bir oyundur. Cubway'de küçük bir küpü kontrol ediyor ve bitiş noktasına ulaşmasını sağlıyoruz. Ancak bu işi yaparken bir düzine engel bizi bekliyor. Oldukça tehlikeli ve gizemli engeller sürekli olarak karşımıza çıkıyor ve bitiş noktasına ulaşmamızı engelliyor. Engelleri aşmak için ise zayıf noktalarını bulmalı ve en kısa sürede bitiş noktasına ulaşmalıyız. Bağımlılık yapıcı bir kurgusu bulunan ve oldukça eğlenceli olan Cubway'i mutlaka denemelisiniz. 55 farklı bölümün ve 3 farklı sonun yer aldığı oyunda gidişatı da siz belirliyor ve tercihlerinize göre oyunu bitirebiliyorsunuz. Oyunda yapmanız gereken şey küpü bitiş noktasına taşımak. Gece ve gündüz modunun da yer aldığı Cubway oyunun ambiyansını çok seveceksiniz. Cubway'i sakın kaçırmayın.

Cubway oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR