Cuma Mesajları

Cuma Mesajları
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cuma Mesajları, sevdiklerinizle ve arkadaşlarınız ile Cuma günlerinde birbirinden güzel yazılı mesajlar paylaşabilmenizi sağlayan ücretli bir iOS uygulamasıdır.

Cuma günleri arkadaşlarınız yada tanıdıklarınız ile özellikle sosyal medya platformları üzerinde güzel mesajlar paylaşmayı seviyorsanız yada istiyorsanız ''Cuma Mesajları'' uygulamasını satın alarak iPhone ve iPad'leriniz üzerinde kullanabilirsiniz.

Uygulamanın tek eksi yanı ücretli olması diyebilirim. Bunun dışında oldukça özenle hazırlanmış, kolay kullanıma sahip ve modern tasarımlı bir iOS uygulamasıdır. Uygulamanın tasarımı iOS 8 destekli olarak güncellenmiştir.

Güncel ve sürekli yenilenen bir mesaj verisine sahip olan uygulama üzerinde sürekli farklı ve güzel kutlama mesajları bulabilirsiniz. Böylelikle tanıdıklarınızın Cuma günlerini farklı mesajlar ile kutlayabilirsiniz. Uygulamayı kullanarak cuma günü mesajı paylaşmak için ilk olarak istediğiniz mesajı seçmeniz gerekiyor. Daha sonra SMS, facebook mesajı, tweet yada e-posta ile istediğiniz kişilere gönderebilirsiniz.

Cuma mesajları dışında bayramlaşma mesajları da içeren uygulamaya bir kereliğine ücret ödeyerek sınırsız olarak kullanabilirsiniz.

Mübarek cuma günlerinizi en güzel şekilde kutlayabilmek için kullanabileceğiniz bir uygulama kullanmak isterseniz ''Cuma Mesajları'' uygulaması tam size göre.

YORUMLAR