Curiosity

Curiosity
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Curiosity oyunu birçok oyuncunun bir kübe vurarak kırmaya çalıştığı bir yapım. Ancak oyunun ilginç yanı ise küp kırıldıktan sonra, küpün içindekini bir oyuncunun görebilecek olması.

Mobil platformlar için geliştirilmiş olan Curiosity oyunu hem iOS hem de Android için farklı bir yapım. Çünkü oyunun başta herhangi bir hikayesi yokmuş gibi görünüyor ancak daha sonra oyunun amacı oyuncuları şaşırtıyor. Şöyle ki Curiosity oyunu, birçok oyuncu ile oynanıyor ve bu oyuncular oyunda bulunan bir küpü kırmaya çalışıyor. Ancak işin en ilginç yanı burada başlıyor. Bu küp herhangi bir oyuncunun son darbesi ile kırılıyor ve küpün içinde ne olduğunu sadece o oyuncu görebiliyor. Yani küpü kırmak için uğraşan diğer oyuncular küpün içinde ne olduğunu göremiyor.

Curiosity oyunu küpün içinde ne olduğunu sır gibi saklıyor ve bu sırrı sadece bir kişi öğrenebilecek. Bunun için küpü kırmaya çalışan oyunculara daha kolaylık olsun diye, çeşitli güç gereçleri de oyun içerisinde satılıyor. Satın alınan bu gereçler sayesinde küpü kırıp içinde ne olduğunu öğrenme ihtimalinizde artmış oluyor.

YORUMLAR