Cycles 2.1 (ios)

Cycles

2.1
Cycles
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cycles, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir regl takip uygulamasıdır.

Cycles, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir regl takip uygulamasıdır. Cycles'ı diğer regl takip uygulamalarından ayıran en önemli özelliği erkek arkadaşınız veya eşinizle birlikte kullanabilme şansına sahip olmanız diyebilirim.

Kadınların en zor dönemlerinden birisi regl dönemleridir. Bu dönemlerini en kolay ve rahat şekilde atlatabilmek için hem etraflarındaki insanlardan hem de başka türlü yardımlar almak isteyebilirler. Cycles uygulaması da kadınların ihtiyaç duyduğu desteği sağlıyor.

Cycles uygulaması çiftler için geliştirilmiş tek regl takip uygulaması diyebilirim. Regl sadece kadınları ilgilendiren bir durummuş gibi görünse de eşinizin de sizin regl döneminizi takip etmesi hem sizin hem de onun açısından faydalı olabilir.

Örneğin çocuk yapmayı düşünüyorsanız ve hamile kalmak için hangi günlerin daha uygun olduğunu merak ediyorsanız bu uygulama ile hem kendiniz hem eşiniz bu tarihleri takip edebiliyorsunuz.

Şık tasarımı ile regl döneminizi kolayca takip edebileceğiniz, doğum kontrol hapını almayı hatırlatabileceğiniz ve diğer kişisel hatırlatmalar ekleyebileceğiniz uygulama aynı zamanda kapsamlı özellikleri ile de dikkat çekiyor diyebilirim.

Uygulama ile tek bakışta aylık regl döngünüzü takip edebiliyorsunuz. Bununla birlikte manuel olarak regl dönemi ayarlarını da değiştirebiliyorsunuz. Ayrıca ileriki regl dönemlerinizi görebiliyor, tatillerinizi buna göre planlayabiliyorsunuz.

Uygulamaya Facebook veya e-posta ile eşinizi davet edebiliyorsunuz. Bununla birlikte kişisel bilgilerinizi korumak için kullanabileceğiniz parola koruma sistemi de bulunuyor. Başarılı bir regl takip uygulaması olan Cycles'ı denemenizi tavsiye ediyorum.