Cymera 1.6.5 (ios)

Cymera

Cymera
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cymera uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızda kolayca selfieler çekebilir, onları filtreleyebilir ve kolaj haline getirebilirsiniz.

Cymera uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz kaliteli özçekim yani selfie uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkıyor ve cihazınızın kendi standart kamera uygulamasından çok daha kaliteli çekimlere imkan tanıyor. Ücretsiz olması ve kolay kullanılır bir yapıya sahip olması ise en kısa zamanda istediğiniz kadar selfie'yi hemen çekmeniz için oldukça yeterli.

Uygulamada çok sayıda farklı lens ve çekim modu bulunduğu için kullanırken kendi özelleştirmelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel fotoğraf makinelerinden esinlenen uygulama, böylece sarsıntı önleme özelliği, zamanlayıcı gibi fotoğraf kalitesini arttıracak özelliklere de sahip.

Fotoğraflarınızı çektikten sonra onları güzelleştirmek için ışık dengeleriyle oynayabilir, filtreler kullanarak daha farklı atmosferler yaratabilirsiniz. Bu bakımdan uygulamada bulunan filtre ve efektlerin muadili uygulamalardan çok daha kaliteli olduğunu da belirtmek gerek. Zira Cymera ortaya çıktığında henüz selfie kavramı popüler değildi ancak uygulama tam da bu amaçla hazırlanmıştı.

Elbette çerçeveler ekleyebilmek veya yakınlaştırma, uzaklaştırma uygulamaları yapmak da Cymera'da mümkün. Bu sayede sosyal ağlardan paylaşmak istediğiniz fotoğraflarınız çok daha etkileyici görüneceklerdir. Selfie'lerinizi kullanarak çok çeşitli opsiyonlara sahip kolajlar da oluşturabilir, böylece isterseniz arkadaşlarınızın selfie'lerini de kolajınıza katabilirsiniz.

Eğer hem selfie çekmek hem de arkadaşlarınızla paylaşmak istiyorsanız en güzel görünümü elde edebileceğiniz uygulamalardan birisi olan Cymera'ya göz atmayı sakın unutmayın.

YORUMLAR