Cytus 4.5.0 (ios)
Cytus
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    74

  • Üretici

    Rayark Inc.

Cytus oldukça yaratıcı yapısıyla bolca eğlence sunan bir müzik oyunudur

Cytus farklı ve yaratıcı bir yapıya sahip, iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerinizde oynayabileceğiniz eğlenceli bir müzik oyunudur.

Cytus'ta temel amacımız seçeceğimiz parçalarda ritmle uyumlu olarak ekranda belirli noktalara dokunarak ve parmağımızı belirli yönlerde kaydırarak müzik yapmaktır. Farklı tarzda parçalarda zorluk arttıkça oyunun hızı ve heyecanı da artıyor, bize eşsiz bir tecrübe yaştıyor. Oyunda arka arkaya başarılı bir şekilde notaları seslendirdikçe kombolar yakalıyoruz ve ekstra puanlar kazanabiliyoruz.

Cytus bize çok sayıda parça seçeneği sunmakta. Aralarında ünlü eserlerin de yer aldığı bu parçalara sık aralıklarla yenileri eklenmektedir. Parçaların pop, caz, trans, drum & bass gibi türlere ayrılmış olması ve bizim bu parçaları seçebiliyor oluşumuz oyunun güzel bir yönü.

Cytus'ta parçalar ile müzik yaparken, parçaların arkasında yer alan el çizimi arkaplanlar oyunun atmosferine güzel bir katkıda bulunmakta. 9 farklı zorluk seviyesinin olduğu oyun her seviyeden kullanıcıya hitap ediyor. Eğer mobil müzik oyunlarını seviyorsanız Cytus oldukça eğlenceli bir seçenek olacaktır.

YORUMLAR