D&R E-Kitap

D&R E-Kitap
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

D&R E-kitap uygulaması ile satın aldığınız kitapları tabletinizden okuyabilirsiniz.

D&R E-kitap uygulaması, satın aldığınız kitapları iPad'inizden okumanıza imkan tanıyan bir uygulamadır. Tamamen ücretsiz olan e-kitap uygulaması ile kitaplarınızı tabletinizde taşıyabilir, dilediğiniz an okuyabilirsiniz.

iOS 7 için optimize edilmiş arayüzü ile dikkat çeken D&R E-kitap uygulaması, satın aldığınız kitapları iPad'inizden rahatça okumanızı sağlar. Kitaplarınızı okurken notlar alabilir, yazı büyüklüğünü ve tipini ayarlayabilirsiniz. Gece ve gündüz okuma mod seçenekleri bulunan uygulamada okumaya kaldığınız yerden kolayca devam edebilmenizi sağlayan ayraç özelliği de yer almaktadır. Arama işlevi sayesinde okuduğunuz kitabın bölümleri arasında kolayca gezinebilirsiniz.

Araştırma-tarih, Bilim, Din, Edebiyat, Mizah, Sanat, Çocuk ve Gelişim ve daha onlarca kategorideki yerli ve yabancı kitapları Mağaza bölümünden satın alarak indirebilirsiniz. Ayrıca en çok satan ve editörün seçtiği kitapları inceleyebilirsiniz.

Türkçe ve yabancı dilde yazılmış yüzlerce kitabın yer aldığı D&R E-kitap uygulamasını tüm kitap kurtlara tavsiye ederim.

YORUMLAR