Daddy Long Legs 1.0.9 (ios)

Daddy Long Legs

Daddy Long Legs
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Daddy Long Legs, iOS cihazları için fizik tabanlı bir denge/beceri oyunu olarak zorlayıcı oyunlardan hoşlanan kitleye hitap eden ufak bir uygulamadır. Oyunda karakteri dengede tutarak olabildiğince uzağa götürmeye çalışıyoruz.

iPhone'a beceri oyunu tutkunları, yeni kabusunuzla yüzleşin! Daddy Long Legs sadece iki bacaklı bir örümcek olarak sizin becerinizle olabildiğince uzağa ilerlemeyi planlıyor, ancak arkadaşımız biraz dengesiz. Son derece basit görünen, ufak bir oyun olan Daddy Long Legs'de tek dokunmayla karaktere bir adım attırıyoruz, bu işlemi tekrarlayarak olabildiğince uzağa gitmeniz gerekli. Bu kadar basit görünse de oyun içi işler hiç bu şekilde ilerlemiyor!

Bir adımı attığınızda oyunun fiizik motoruna göre diğer ayağınızla dengede kalmanız lazım. İlk adımı atar atmaz diğeriyle arasındaki boluğu hesaplayıp olabildiğince erken adım atmnız gerekli. Eğer çok acele ederseniz dengeniz bozuluyor, geç kalırsanız zaten diğer adımı atamadan iki büklüm yere düşüyorsunuz. Bu tüylü ve uzun bacaklı arkadaşı ilerletmek gerçekten dehşet verici derecede zor.

Android versiyonundan sonra Daddy Long Legs'in iOS'a da gelmesi mobil oyun kategorisinde oyunun ne kadar yoğun ilgi topladığının bir göstergesi. İnsanlar hem oyuna sinir oluyor, hem de  başından kalkamıyorlar. Eğer siz de bu tarz zorlayıcı oyunlardan hoşlanıyorsanız bir örümcek türünden ilham alınmış ismiyle Daddy Long Legs'e bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Oyun ücretsiz olarak herkes için indirilebilir durumda.