Dailymotion 5.0 (ios)

Dailymotion

5.0
Dailymotion
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dailymotion, internet alemindeki en popüler videoları arayarak bulup izleyebileceğiniz resmi iOS Dailymotion uygulaması.

Dailymotion, popüler video platformunun iPhone ve iPad'ler üzerinde kolay ve rahat kullanımını sağlayan ücretsiz iOS uygulaması. Binlerce video arasında arama yaparak istediğiniz videoları bulup izleme fırsatı sunan Dailymotion üzerinde onlarca kategori içerisinde binlerce video bulunuyor.

Eğlenceden eğitime kadar farklı farklı konularda videolar seyredebilme imkanı sunan Dailymotion, aynı zamanda 4K HD desteği sayesinde videoları kaliteli izleme şansı da sunuyor. Fakat bu tür videoları rahatça izleyebilmek için iyi ve hızlı bir internet bağlantınızın olması gerekiyor.

Siz aramadan önce Dailymotion editörleri tarafından özenle seçilen videolar arasında da izlemek isteyeceğiniz videolar bulmak oldukça kolay. Ayrıca Dailymotion'ı kullandıkça izlediğiniz diğer videolara göre sürekli yeni video önerileri de uygulama üzerinde yapılıyor.

Video izleme deneyimi ve keyfinizi arttırmanın en güzel yollarından bir tanesi olan Dailymotion uygulamasını iOS mobil cihazlarınıza hemen indirip ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

YORUMLAR