Dama Online

Dama Online
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dama Online, TTNET tarafından geliştirilmiş çevrimiçi oynanabilen bir Türk daması oyunudur.

Dama Online, Türkiye’deki en iyi dama oyuncularına karşı oynama fırsatı bulabileceğiniz, hızlı düşünme yeteneğinizi geliştiren harika bir oyundur. Strateji bazlı zeka oyunlarından biri olan Dama’nın Türk’ler tarafından oynanan sürümüdür.

TTNET tarafından ücretsiz olarak sunulan Türk daması oyununda damayı tek başınıza yani yapay zekaya karşı değil, rastgele seçilen gerçek kişilere karşı oynuyorsunuz. Rakipleriniz gerçek kişilerden oluştuduğundan oyunun çalışması için etkin bir internet bağlantınızın yanında Game Center’a da giriş yapmış olmanız gerekiyor. Başlat butonuna dokunduğunuzda kısa süre içerisinde rakibiniz belirleniyor ve hemen oynamaya başlıyorsunuz. Oyunu oynadığınız süre boyunca elde ettiğiniz tüm başarılar Top 10 bölümünden ulaşabiliyorsunuz. Burada ayrıca en iyi Türk daması oyuncuları listeleniyor.

8x8 toplam 64 kareden oluşan bir tahta üzerinde 16’sı beyaz 16’sı siyah olmak üzere toplamda 32 taş ile oynanan Türk Daması oyunun mobil platformlarda oynanan sürümü Dama Online, bilgisayar yerine usta dama oyuncuları ile karşı karşıya geldiğiniz harika bir zeka oyunu. Oyunun en güzel yanı ise tamamen ücretsiz olması ve ekranı kaplayan reklamlar içermemesi. Eğer akıllı telefon veya tabletiniz için çevrimiçi oynayabileceğiniz bir dama oyunu arıyorsanız bu oyun kesinlikle Dama Online.

YORUMLAR