Damacana

Damacana
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Damacana, seçkin su markalarından iPhone ve iPad'inizi kullanarak kolayca su siparişi verebileceğiniz oldukça etkileyici ve kullanışlı bir uygulamadır.

Damacana, çok kullanılan ve en iyi su markalarını bir araya toplayan bir hızlı su sipariş uygulamasıdır. Su bayisinin telefon numarası, sipariş işlemlerinde kullanılan kodlar ve sipariş aşamasındaki tüm diğer zahmetli işlemleri ortadan kaldırarak kolayca su siparişi vermenizi sağlayan uygulamayı çok beğeniceğinize eminim.

Uygulamayı yükledikten sonra yapmanız gereken tek şey, isim, soyisim, telefon ve adres bilgilerinizi girerek bir ehsap oluşturmak. Hesabınızı oluşturduktan sonra uygulamayı kullanarak ister hemen isterseniz daha sonraki bir tarih için su siparişi verebilirsiniz. Belirlediğiniz sürede su kapınızda olacaktır. Sade ve şık arayüzü ile kullanımı oldukça kolay olan uygulama sayesinde su sipariş işlemleriniz oldukça kolaylaşacaktır.

Uygulamayı kullanarak su markalarının kendi sayfalarına girebilir ve ürünler hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca su markalarının kullanıcılarına sunduğu çeşitli promosyonlardan uygulama ile haberdar olup yararlanabiliyorsunuz.

Seçeceğiniz ilçede hangi damacana su markalarının bulunduğu görebileceğiniz uygulamayı ücretsiz olarak indirerek kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederim. Sipariş işlemlerinizi tek bir dokunuşa kadar indirgeyen bu uygulama çok kullanışlı ve başarılı.

YORUMLAR