Damsız Girilmez

Damsız Girilmez
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Damsız Girilmez bir bodyguardı yönettiğinizbir mobil oyundur

Damsız Girilmez, Dolmuş Driver ile büyük başarı yakalayan Gripati tarafından geliştirilmiş bir başka eğlenceli mobil oyun.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir bodyguard simülasyon oyunu olarak tanımlanabilecek Damsız Girilmez'de bir gece kulübünün badyguardlığını yapmaya çalışan bir oyun kahramanı olmaktayız. Oyundaki temel amacımız ise çalıştığımız gece kulübündeki eğlencenin kesintisiz bir şekilde devam etmesini sağlamak. Bu işi gerçekleştirebilmek için de kulübümüze doğru yönlenen ipsiz sapsız yalnız erkekleri ayıklayarak içeri almamamız gerekiyor.

Damsız Girilmez kule savunma oyunlarına benzeyen bir oyun yapısına sahip. Oyunda gece kulübünün kapısında beklerken yapmamız gereken şey kapıya doğru yaklaşan sinsi damsız erkekleri tespit ederek onları fırlattığımız şişe, sopa, tabure gibi eşyalarla durdurmak. Eğer 3 damsız erkeği içeri alırsak oyun sonlanıyor. Başlarda basit olan oyunda ilerledikçe damsız erkekler daha da sinsileşiyor ve işler karışıyor.

"Saplara geçit yok" sloganıyla yayınlanan Damsız Girilmez saf eğlence arayanlara aradıklarını sunacaktır.

YORUMLAR