Danse Macabre: Ominous Obsession 1.0.0 (ios)

Danse Macabre: Ominous Obsession

Danse Macabre: Ominous Obsession
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Danse Macabre: Ominous Obsession, iPhone ve iPad cihazlarda oynanabilen ve kaçırılan arkadaşınızın peşine düşeceğiniz sıra dışı bir bulmaca oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Danse Macabre: Ominous Obsession mobil oyunu, kaçırılan yakın arkadaşınızın peşine düşeceğiniz ve oynamaktan büyük keyif alacağınız bir bulmaca oyunudur.

Danse Macabre: Ominous Obsession mobil oyununda hikaye bazlı bir ilerleme kaydedeceksiniz. Oyunun senaryosunda geleceği parlak ve yetenekli oyuncu arkadaşınız Maria Amerika’ya seyahat etmek için bindiği gemide kimliği belirsiz kişiler tarafından kaçırılır. O günden sonra sizin yapmanız gereken ise arkadaşınızın peşine düşmek ve ipuçlarını toplamak.

Çeşitli bulmacalar çözerek işinize yarayacak detayları keşfetmeniz gereken Danse Macabre: Ominous Obsession mobil oyununda öncelikle arkadaşınızın yerini tespit etmeniz gerekiyor. Binlerce gizli nesneyi toparlayarak arkadaşınızı kurtarın. Sıkılmadan oynayacağınız Danse Macabre: Ominous Obsession mobil oyununu AppStore’dan ücretsiz indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR