Dark 3 1.0.34 (ios)

Dark 3

Dark 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Aksiyon dolu Rol dünyasına hoş geldiniz.

Eşsiz bir dünyada oyunculara gerçek zamanlı savaşlar yapabilme fırsatı veren Dark 3, tamamen ücretsiz olarak oynanabilen bir yapımdır.

Android ve İOS platformunda oynanabilen yapım, dünyanın çeşitli yerlerinden on binlerce oyuncuya sahiptir. Android platformunda 4.4 gibi bir inceleme puanı alan yapım, Gamea imzası ile mobil platform oyuncularına sunuldu.

Çarpıcı grafiklere sahip olan oyunda, birbirinden farklı devasa yaratıklar ile mücadele edecek ve onları avlamaya çalışacağız. 3D grafiklerin yer aldığı oyunda, açık dünyaya karşı mücadele edecek ve yaratıkları etkisiz hale getirmeye çalışacağız. Karanlıklarla dolu bir atmosferde hayatta kalmaya çalışacağımız oyunda, gerçek zamanlı olarak co-op tarzında ve PvP savaşlarına katılacağız.

MMORPG alanında popüler olan Dark 3, kaliteli ses efektleri ile oyunculara aksiyonu ve gerilimi iç içe sunuyor. Animasyonları bakımından da başarılı görünen yapım, en son güncellemesini de dün aldı. Orta düzeyde şiddet içeren yapım, mobil platform oyuncuları tarafından oynanmaya devam ediyor. Ülkemiz oyuncuları tarafından da ilgiyle takip edilen yapım, fantezi tarzında bir açık dünyaya sahiptir.

YORUMLAR