Dark Runner 3

Dark Runner 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dark Runner 3 platform koşu oyunları arasında yer alıyor ve dinamik yapısı sayesinde rakiplerini kolaylıkla geride bırakıyor.

Dark Runner 3 iPhone ve iPad cihazlarınızda tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz keyifli bir platform koşu oyunudur.

Bu kategoride yer alan diğer oyunlar gibi Dark Runner 3 de kolaydan başlayıp seviyeyi giderek zorlaştırıyor. İlk bölümler daha çok alışma aşaması gibi fakat birkaç aşama sonra gerçekten zorlaşıyor.

Oyunda çok sayıda tehlike bulunuyor. Bunların hepsinden başarılı bir şekilde sıyrılarak yolumuza devam etmemiz gerekiyor. Karakterimizin gücü ilk başlarda yeterli olsa da zamanlar bölümlerin zorluğu baskın geliyor. Bu durumda toplayacağınız güçlendiricilerle karakterinizi güçlendirebilirsiniz. Karakteri güçlendirmenin yanı sıra reflekslerinizi de iyi olması gerekiyor.

Önceki bölümlere ek olarak Dead Runner 3’de daha fazla karakter ve iki yeni mod bulunuyor. Bu modlar campaign ve arcade. Aksiyonun bir an bile düşmediği oyunda bağımlılık yaratan bir altyapı bullanılmış. Basit yapıya rağmen tasarmlar ve dinamikler oyuncuyu sürekli oynamaya yöneltiyor. Saatler süren maceranın ardından aldığınız puanları skor tabloları üzerine paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR