Dark Sky 5.0.0 (ios)

Dark Sky

Dark Sky
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dark Sky, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde kullanabileceğiniz oldukça yararlı bir iOS hava durumu uygulaması.

Dark Sky, iOS mobil cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz şık tasarıma sahip ve gerçeğe en yakın tahminleri ile hizmet veren bir hava durumu uygulaması.

Onlarca ücretsiz alternatifi olmasına rağmen tarfi edebileceğiniz uygulama, son derece şık tasarımı ile birlikte gelişmiş özelliklere sahip. iPhone 6 ve iPhone 6 Plus model akıllı telefonların sensörlerini kullanarak yakın çevrenizdeki hava durumu tahmini yapabilen uygulama önünüzdeki bir saat içerisinde yağmur ya da kar yağacak mı? sorusuna bile yanıt verebiliyor.

iPhone ve iPad'leriniz üzerinde GPS kullanarak yerinizi tespit eden ve sonrasında bulunduğunuz yere göre en iyi hava durumu tahminlerini size sunuyor.

Uygulamanın öne çıkma sebeplerinden bir tanesi içerisinde hava durumu tahminleri için kullanılan animasyonlar diyebilirim. Havanın nasıl olacağını minik ama sevimli animasyonlar ile sizlere gösteren uygulama, sürekli hava durumu uygulaması kullanan iOS kullanıcıları için ideal. Tek eksisi ücretli olması fakat detaylı tasarımı ve gelişmiş özellikleri ile bu parayı hakediyor.

Sunduğu widgetlar ile her an ekranınızda hava durumunu görmenizi sağlayan Dark Sky uygulamasını satın alarak iPhone ve iPad'lerinize indirmenizi ve kullanmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR