Darkness Reborn

Darkness Reborn
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    338

  • Üretici

    GAMEVIL Inc.

Darkness Reborn ücretsiz olarak oynayabileceğiniz yüksek kaliteli bir aksiyon-RPG oyunudur

Darkness Reborn türünün başarılı örnekleri arasında yer alan aksiyon-RPG türünde bir mobil oyundur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak inidirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olan Darkness Reborn'da büyü ve ejderhalar gibi fantastik öğelerin hakim olduğunu bir evrene konuk oluyoruz. Bu evren şeytani bir ejderhanın bir şovalyeyi lanetlemesiyle kaosa sürükleniyor. Lanetlenen şovalye, lanetle birlikte benzeri görülmemiş güçler kazanıyor; fakat bu güçleri iradesi dışında yıkım ve terör getirmek için kullanıyor. Biz ise bu kaosu engellemek için savaşan kahramanlardan birini yönetiyoruz.

Darkness Reborn hem görsel olarak hem de oynanış olarak yüksek kaliteyi yakalamayı başaran bir oyun. Oyunda dilerseniz tek başınıza görevleri tamamlayarak seviye atlayabilir, dilerseniz gruplar halinde zindanları keşfedebilir ve dev bölüm sonu canavarlarıyla savaşabilir, dilerseniz büyülü eşyalar peşinde koşabilir, dilerseniz de 3'lü takımlar halinde PvP karşılaşmaları yapabilir ve diğer oyuncularla savaşarak sıralamalara girebilirsiniz. Oyunda kahramanınızı daha güçlü hale getirmek için kullanabileceğiniz yüzlerce büyülü silah, zırh ve ekipman seçeneği bulunmakta.Gerçek zamanlı savaş sistemine yer veren oyun aksiyon anlamında sizi tatmin edecek.

Mobil cihazlarda az sayıda örneği bulunan aksiyon RPG türünde güzel bir oyun olan Darkness Reborn denenmeyi hakeden bir yapım.

 

ARTILAR

Yüksek kaliteli grafikler

PvP modu

EKSİLER

YORUMLAR