Darkroom 1.0 (ios)

Darkroom

1.0
Darkroom
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Darkroom, tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz kapsamlı bir fotoğraf düzenleme uygulaması olarak öne çıkıyor.

Darkroom, iOS cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz kapsamlı bir fotoğraf düzenleme uygulaması olarak dikkat çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğimiz bu uygulama sayesinde çektiğimiz fotoğrafları içimizden geldiği gibi düzenleyebiliyor ve ortaya ilgi çekici çalışmalar çıkartabiliyoruz.

Uygulamada toplamda 12 farklı göz alıcı filtre bulunuyor ve bu filtrelerden istediğimizi fotoğraflarımıza ekleyebilme şansına sahibiz. Hatta farklı filtreleri aynı fotoğrafa ekleyerek daha özgün çalışmalar bile oluşturabiliyoruz.

Doygunluk, eğriler ve RGB kanallarına müdahale şansı da veren uygulamanın kullanıcılara tam hakimiyet sağladığını belirtmem gerekiyor. Belli kalıplara sıkışmak yerine kendi özgün filtrelerimizi ve renk ayarlarımızı oluşturabiliyoruz.

Açıkçası sade ve basit bir kullanım deneyimi sunan Darkroom, iOS cihazlarımız üzerinde kullanabilecğeimiz en iyi ve pratik fotoğraf düzenleme uygulamaları arasında yer alıyor. Eğer siz de günlük hayatınızda fotoğraf çekmekten keyif alıyor ve çektiğiniz fotoğraflara farklı bakış açıları kazandırmak istiyorsanız Darkroom tam size göre.

YORUMLAR