Darn you Dragons!

Darn you Dragons!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Darn you Dragons! ücretsiz ve eğlenceli bir iOS oyunudur.

Darn you Dragons! iPhone veya iPad'iniz ile boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmenize imkan tanıyan ücretsiz bir iOS oyunudur.

Ejderhalar ve vikingler gibi fantastik öğelerin yer aldığı oyunda Bjorn adlı esas oğlanımız düştüğü ıssız adada koyunlarıyla birlikte başbaşa kalmasına lanet okumaktadır. Tanrılar ise Bjorn'un bu yakarışlarını duyarlar ve Bjorn'e arkadaşlık etmesi için aç ejderhaları ıssız adanın üzerine yollarlar. Bu kavuşma pek de sevimli olmamıştır. Aç ejderhalar Bjorn'un koyunlarına göz koymuştur ve Bjorn koyunlarına göz kulak olmalıdır.

Oyunda Bjorn'un kontrolünü ele alarak koyunlarımızı ejderhalara karşı korumaya çalışmaktayız. Balyozumuzla ejderhaların ateş, buz ve zehir ataklarını etkisiz hale getiriyoruz ve bu saldırıları ejderhalara geri püskürterek onları kendi silahlarıyla avlıyoruz. Oyunun gittikçe artan heyecanı oyundan kopmamızı zorlaştırıyor.

Darn you Dragons! basit kontrollere sahiptir ve kolayca oynanabilmektedir. Bu basit kontroller sayesinde oyunu kontrolleri dert etmeden kafamız rahat bir şekilde oynayabiliyoruz. Oyunda ilerledikçe Bjorn'un yeteneklerini geliştirebiliyoruz ve daha güçlü ejderhalara karşı ayakta durabiliyoruz. Özel bölümsonu canavarları da oyuna daha çok heyecan katmakta.

Darn you Dragons! özel olarak çizilmiş yüksek kalite grafiklerle görsel olarak oyunseverleri tatmin etmekte. Retina ekran ile uyumlu olan oyunun ses efektleri ve müzikleri de bütünlüğü tamamlıyor.

YORUMLAR