DATA WING 1.0.4 (ios)

DATA WING

DATA WING
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DATA WING, iPhone ve iPad cihazlarda oynanabilen ve kullandığı terimlerle alışılmışın dışına çıkan iki boyutlu bir yarış oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen DATA WING mobil oyunu, yarış oyunlarının klasik imgelerinin dışına çıkarak sıra dışı bir ortam oluşturan iki boyutlu bir yarış oyunudur.

DATA WING mobil oyunu yarış oyunu kategorisinde değerlendiriliyor ancak tahmin ettiğiniz gibi araçların oyunda yer almadığını belirtelim. Zira hikaye bazlı olan bu oyunda araçlarımız bilgisayar imleci olup pistler de neon ışıklardan oluşuyor.

DATA WING hikayesinin temelinde anne (mother) adlı bir komut kaynağından gelen verileri doğru aktarmanız gerekiyor. Sistemin hack’lenmesi sonucu Anne’den gelen komutlar mantıksızlaşır ancak siz zamanında verileri aktararak bu durumu çözmelisiniz. Zamana karşı tekli bir yarış yapacağınız DATA WING oyununda neonlarla bölünmüş pistte olabildiğinizce hızlı bir şekilde imlecinizi bitiş noktasına taşımalısınız. DATA WING oyununda kontrollerin hiç de kolay olmadığına değinmek gerek. Zira birçok kez duvarlara sürterek ivme kaybedebilirsiniz. Keyif alarak oynayacağınız farklı yarış oyunu DATA WING’i AppStore’dan ücretsiz indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.