Day One

Day One
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Day One tamamen ücretsiz olarak sunulan ve özellikler sık sık seyahat edenlerin anılarını not edebilecekleri bir uygulamadır.

Day One özellikle sık sık seyahat edenlerin denemesi gereken uygulamalardan bir tanesi. Başınızdan geçen olayları, seyahatlerinize ait anıları ve unutulmaz hatıralarınızı tek tek not etmenizi sağlayan bu ücretsiz uygulama birçok gezgin tarafından tavsiye edilen yapımlar arasında yer alıyor.

Pek çok otorite tarafından en iyi günlük uygulamaları arasında gösterilen Day One son derece kullanıcı dostu bir arayüz sunmakta. Dahası, güvenliğiniz için aldığınız notları kendi seçeceğiniz bir şifre ile koruma şansına sahipsiniz. Day One'ı kullanarak aldığınız notları fotoğraflarla zenginleştirebilir ve hatta hava durumu bilgilerini bile ekleyebilirsiniz. Daha önce aldığınız notlar içerisinde kelime araması yapabilir ve aradığınız her şeyi kolayca bulabilirsiniz.

Gelişmiş senkronizason seçenekleri sunan Day One'da depoladığınız her türlü içeriği Dropbox veya iCloud servisleri ile senkronize edebilirsiniz. Bu sayede cihazınız kaybolsa veya bozulsa bile aldığınız notlar daima güvende kalır. Tüm bunlara ek olarak depoladığınız notları arkadaşlarınızla paylaşma şansına da sahipsiniz. Sık sık gezmeyi seviyorsanız ve gittiğiniz yerlerde yaşadıklarınızı ayrıntılı bir şekilde not almak istiyorsanız Day One'ı mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.