Daylight Ninja

Daylight Ninja
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    13

  • Üretici

    Siiven Games

Daylight Ninja iOS oyununda karanlıkta gezinmekten korkan genç bir ninjanın aksiyon dolu hayatına ortak oluyorsunuz.

Daylight Ninja, ninjaların sadece gece ortaya çıktıkları düşüncesini kafamızdan sildiren beceri odaklı bir iOS oyunu. Karanlıktan birazcık korkan ve işini gündüz halletmeye karar veren genç bir ninjanın aksiyon dolu hayatına konuk oluyoruz.

Çizgi film izliyormuş hissi veren görselleri, Super Mario oynuyormuş hissiyatı uyandıran ses efektleriyle dikkat çeken ninja oyununda yüksek binaların çatısında şov yapan kariyerine yeni başlamış bir ninjayı konrol ediyoruz. Aslında kontrol etmeye çalışıyoruz desek daha doğru olur zira ninjamız daha hayatının baharında olduğundan normalden fazla hareketli ve bir saniye olsun yerinde duramıyor.

Oyunda amacımız 1000 metre mesafeyi olabildiğince kısa sürede tamamlamak. İşimizin ne denli zor olduğunu birkaç metre ilerledikten sonra anlıyoruz. Yüksek binaların çatıları arasında sallanmanın zorluğunu yetmiyormuş gibi bize puan kazandıran altınların ölümcül engeller hemen yanına konulmuş. Bu noktada engelleri aşabilmenin tek yolu mükemmel denge ve atlama yeteneğimizi konuşturmak.

Ninjamızı atlatmak için parmağımızı aşağıdan yukarı çekip bırakmamız kafi ancak bu hareketi yaptığımızda beliren okun yönünü çok iyi ayarlamazsak katettiğimiz onlarca mesafe boşa gidiyor ve sil baştan başlıyoruz. İlerlemekten bahsetmişken oyunun belli noktalarına checkpoint diyebileceğimiz durak noktaları konulmuş. Bu noktalara geldiğimizde ninja kılıcı beliriyor ve zıplayarak onu aldığımızda öldüğümüz vakit o noktadan başlıyoruz.

YORUMLAR