Daytona Rush 1.0.14 (ios)

Daytona Rush

Daytona Rush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    144

  • Üretici

    Invictus Games

Daytona Rush, iOS cihazları üzerinde oynayabilecekleri kaliteli bir yarış oyunu arayan tüm oyunseverlerin denemesi gereken bir yapım.

Daytona Rush, ücretsiz olarak indirebileceğimiz aksiyon dozu yüksek bir yarış oyunu. iOS işletim sistmeine sahip cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bu oyunda birbirinden zorlu araba yarışlarına katılıyor ve rakiplerimizi geride bırakıp birinci olmaya çalışıyoruz.

Oyunda özünde bir sonsuz koşu oyunu gibi ilerliyor. Üç şeritli bir yolda ilerliyor ve engellere çarpmadan yarışı bitirmeye çalışıyoruz. Elbette bunu yapmak yarış esnasında pek kolay olmuyor çünkü hem çok süratli gidiyoruz hem de etrafımızda çok sayıda rakip bulunuyor.

Yarış oyunlarında ilk dikkatimizi çeken özellikler arasında modifiye seçenekleri bulunuyor. Neyse ki yapımcılar bu ayrıntıyı es geçmeyerek oyunseverlere geniş öaplı bir modifiye listesi sunmuş. Yarışlardan kazandığımız paraları kullanarak aracımızı dilediğimiz gibi kişiselleştirebiliyoruz. Parçaları değiştirdikçe aracımızın görsel ve teknik özellikleri de daha çarpıcı bir hale geliyor.

Toplamda 100 farklı göreve sahip olan Daytona Rush'ta kullanılan grafik modellemeleri bir yarış oyunundan beklenen kaliteyi rahatlıkla karşılıyor. Orijinal oyun yapısı ve aksiyon odaklı atmosferi sayesinde Daytona Rush kesinlikle denenmesi gereken yarış oyunları kervanına katılıyor.

YORUMLAR