Dead Among Us 1.1 (ios)

Dead Among Us

1.1
Dead Among Us
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dead Among Us mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir FPS oyunudur

Dead Among Us eğer Walking Dead gibi dizileri severek izliyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil zombi oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir FPS oyunu olan Dead Among Us'da dikkatle korunan ve dünyanın en tehlikeli virüsu olan Ceres virüsünün biz laboratuar kazası sonucu şehre yayılmasıyla başlayan olaylar konu alınıyor. Ceres virüsü bir insanın bünyesine girdiğinde o insanda önlenemeyen sinir krizleri ve kana susamışlık yaratmaktadır. Bu virüs nedeniyle insanlar bilinçlerini kaybederek benliksiz et yiyicilere dönüşmüştür. Kısa sürede şehre yayılan virüs nedeniyle az sayıda insan hayatta kalmış, onlar da sığınaklara kaçarak sınırlı kaynaklarla yetinmek zorunda kalmıştır. Oyunda biz de bu insanlara önderlik ederek zombilerle kaplı sokakları temizlemeye çalışan bir kahramanı yönetiyoruz.

Dead Among Us'da kahramanımız ok ve yayı ile nişan alma yeteneklerini kullanarak zombileri yok etmekte. Eskiden olimpiyatlarda altın madalyaya sahip olan kahramanımız bu işte oldukça da iyi. Oyundaki temel amacımız hayatta kalan diğer insanlar yiyecek ve içecek gibi kaynaklar toplarken, bilim adamları Ceres virüsüne karşı bir panzehir geliştirirken onlara koruma ve zaman kazandırmak. Böylece görevleri tamamlayabiliyoruz ve kazandığımız kaynaklarla yeni ve daha güçlü ok ve yaylar satın alabiliyor, elimizdeki silahları geliştirebiliyoruz.

Dead Among Us tek parmağınızla oyunu oynamanızı mümkün kılan bir kontrol sistemine sahip. Oyunun grafiklerinin de tatmin edici bir kalite sunduğu söylenebilir.

YORUMLAR