DEAD EYES 1.3 (ios)

DEAD EYES

1.3
DEAD EYES
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DEAD EYES, iOS mobil cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz en başarılı zombi oyunlarından bir tanesi.

Dead Eyes, sizi kovalayan ölümcül zombilerden kaçmanız gereken sıra tabanlı bir iOS zombi oyunu. Ücretsiz bir iOS oyunu demek isterdim fakat oyun ücretli ve satın almadan oynamanız mümkün değil. Ama oynadığınız oyunların grafik kalitesine ve detaylarına önem veriyorsanız kesinlikle denemeniz gereken oyunlardan bir tanesi çünkü oyun en ince ayrıntısına kadar ince şekilde düşünülerek hazırlanmış.

100'den fazla bölümü ile saatlerce eğlenmenizi sağlayan oyun aslında aksiyon ve heyecana dayalı. Zombi oyunu olmasına rağmen bulmaca ve strateji oyunu kategorilerinde yer alan Dead Eyes'da bölümleri 3 yıldızla geçmeyi başarırsanız, ödüllendiriliyorsunuz.

Oyunda size karşı saldıran 4 farklı tür zombi bulunuyor. Bu zombilerin her biri yapacakları farklı hamle ve hereketler ile size ulaşmaya çalışırken sizde aynı şekilde yapacağınız oynak hareketler ile kaçmalısınız.

Oynaması son derece heyecanlı olan Dead Eyes ile iPhone ve iPad'leriniz üzerinde keyifli vakit geçirmeniz mümkün. Eğer zombi, bulmaca ve strateji oyunlarını seviyorsanız ve oynayacağınız oyunların yüksek kaliteli grafiklere sahip olmasını istiyorsanız Dead Eyes oyununu kesinlikle satın alarak oynamanızı öneriyorum.

YORUMLAR