Dead In Bermuda (ios)

Dead In Bermuda

Dead In Bermuda
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dead In Bermuda mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir macera oyunudur

Dead In Bermuda oyun severlere sürükleyici bir hayatta kalma macerası sunan bir mobil oyun.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir macera oyunu olan Dead In Bermuda'da bir uçak kazasından sonra gerçekleşen olaylar konu alınıyor. Bir yolcu uçağı okyanus üzerinde uçuş yaparken sebebi belirlenmeyen bir şekilde düşüyor. Kazadan kurtulabilen 8 kişi kendilerini yabancı bir adada buluyor. Hayatta kalan her kahraman kendine has yeteneklere ve karaktere sahip. Kahramanlarımızın bu karakter özelliklerini ve yeteneklerini göz önünde tutarak işbirliği yapmalarını ve hayatta kalmalarını sağlamak ise bize düşüyor.

Dead In Bermuda içerisinde RPG elementleri bulunan bir oyun. Her kahramanın açlık, yorgunluk, depresyon ve hastalık gibi istatistikler bulunuyor. Oyun boyunca bu istatistiklere dikkat etmemiz gerekiyor, yoksa grubumuz içinde problemler baş gösterebiliyor. Oyun boyunca etrafı araştırarak kaynak topluyoruz ve kampımızda yeni eşyalar inşa edebiliyoruz.

Dead In Bermuda içerisinde rastgele yaratılan olaylara da yer veriyor. Sürprizlerle dolu olan Dead In Bermuda kaliteli 2 boyutlu grafiklere sahip.

YORUMLAR