Dead Shell: Roguelike RPG 1.0.14 (ios)

Dead Shell: Roguelike RPG

Dead Shell: Roguelike RPG
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dead Shell: Roguelike RPG, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur.

Dead Shell: Roguelike RPG, hikayesi olan oyunları seven kullanıcıların hoşuna gidecek bir rol yapma oyunu. iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz oyunda, hikayeye uygun olarak ilerleyen zindanlarda üzerimize düşeni yapmamız gerekiyor. Bu tarz oyunları sevenlerin incelemesi gerektiğini düşünüyorum.

Oyunun Android sürümüne baktığımda ücretsiz olduğunu görünce iOS platformunda da aynı şekilde olacağını düşünmüştüm. İyi bir oyuna ulaşmak isteyipte o an ulaşamamanın ne demek olduğunu iyi bildiğimden ücretli olması biraz canımı sıktı diyebilirim. Buna rağmen sizlerle paylaşmak istedim. Hikaye odaklı olan her rol yapma oyunu gibi Dead Shell: Roguelike RPG'de buna odaklanıyor ve oynarken iyi vakit geçirebileceğiniz bir hikayeye ortak olmamızı sağlıyor.

Hikayede bir gün bilim adamları, madenciler, gardiyanlar ve sivil personelin çalıştığı bir merkezde imdat sinyali yanar ve şeytani yaratıklar korkunç terör çığlıklarıyla merkezi doldurduğunu görürüz. Doğal olarak bizim görevimiz de bu noktada o merkeze inip şeytani yaratıklara gününü göstermek olacak. Son derece keyifli bir oynanışın sizi beklediğini garanti ederim. 

Dead Shell: Roguelike RPG oyununu oynamak isterseniz cüzi bir miktar para ödemeniz gerekiyor. Ücretli olması sizi yanıltmasın, verdiğiniz paranın karşılığını alacağınızı düşünüyorum. Bu bağlamda oynamanızı kesinlikle öneririm.

YORUMLAR