Deadlock: Online 1.4 (ios)

Deadlock: Online

1.4
Deadlock: Online
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Deadlock: Online ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir online savaş oyunudur

Deadlock: Online eğer diğer oyuncularla bolca rekabet içeren karşılaşmalar yaparak zamanınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmek isterseniz hoşunuza gidebilecek bir online kuşbakışı savaş oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza veya iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Deadlock: Online'da takımlar halinde diğer oyuncularla savaşabileceğiniz gibi tek başınıza yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz. Oyunda sürekli aksiyon içerisinde olduğunuz için kısa sürede oyundan sıkılmanız mümkün değil. Oyunda yer alan farklı oyun modları ve haritalar oyunu zenginleştirirken oyunculara farklı silahları, ekipmnanları kullanabilme ve modifiye edebilme imkanı veriliyor.

Deadlock: Online'ı çevrimdışı olarak da oynayabilmeniz mümkün. Bu modda dilerseniz botlarla karşılaşma yapabilir veya size dalga dalga saldıran botlara karşı en uzun süre hayatta kalmaya çalışabilirsiniz. Tek kişilik oyun modu güzel bir pratik yapma aracı olarak düşünülebilir.

Deadlock: Online'ın çok oyunculu modunda ise farklı karşılaşma şekilleri mevcut. Klasik olarak tek başınıza veya takım halinde diğer oyuncularla savaşabileceğiniz gibi belli kontrol noktalarını ele geçirerek rakip takımdan daha fazla kaynak toplamaya çalışabilirsiniz.

Deadlock: Online basit grafiklere sahip olsa da zengin bir içerik ve eğlenceli bir oynanış sunmayı başarabiliyor.

YORUMLAR