Death Moto 1.0.3 (ios)

Death Moto

Death Moto
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir motor yarış oyunudur.

Death Moto, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz bir motor yarış oyunudur. Fakat bu oyuna yarış oyunu demek haksızlık olacaktır çünkü kahramanımız yarışmak yerine diğer motorcuları sabote etmeyi tercih ediyor.

Orijinal ve farklı bir tarza sahip olan Death Moto'da aslında bir yarış yapmıyorsunuz. Normal bir otobanda ilerliyorsunuz ve diğer arabalarla motorlar da sizinle birlikte ilerliyor. Fakat sizin bambaşka amaçlarınız var.

Yolların tek hakimi olmak istediğiniz için yollardaki bütün diğer motorcuları yok etmek istiyorsunuz. Bu yüzden de yol boyunca topladığınız şişeleri, bıçakları ve diğer şeyleri motorculara fırlatıyorsunuz.

Oyunun kontrolleri gayet kolay diyebilirim. Motorunuzla sağa sola ilerlerken diğer motorculara nişan almaya çalışıyor ve aldığınız anda ekrana dokunarak bir şeyler fırlatıyorsunuz. Ayrıca nitro moduyla istediğiniz zaman ekrana basılı tutarak hızlanabiliyorsunuz fakat bu çok uzun sürmüyor.

Arabalardan rahatsız olmayan çılgın motorcuyu sadece diğer motorcular rahatsız ediyor bu yüzden arabalara ateş etmiyorsunuz. Tabi bu esnada kaza yapmaktan da kaçınmanız gerekiyor. Kısaca, bu motorcuyla yollarda karşılaşmak istemezsiniz!

Oyunda kullanabileceğiniz 3 farklı motor var fakat bunların kilidini açtırmanız gerekiyor. Eğer siz de motor kullanmayı seviyor ve eğlenceli, bağımlılık yapıcı bir oyun arıyorsanız, bu oyunu indirip denemelisiniz.

YORUMLAR