Deck Heroes 3.5.0 (ios)

Deck Heroes

Deck Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz bir kart oyunudur.

Deck Heroes, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz bir kart oyunudur. Castle Clash ve Galaxy Online gibi başarılı oyunların yapımcısı IGG firması tarafından geliştirilen oyun 1 milyondan fazla indirilmeye sahip olmasıyla dikkat çekiyor.

Deck Heroes, kart toplama, rol yapma, aksiyon, strateji gibi birden çok farklı kategoriyi bir araya getirerek kendine özgü bir oyun yapısı oluşturmuş diyebilirim. Oyunda kartları toplayıp savaşa göndermekten çok daha fazlasını yapıyorsunuz.

Oyunda kullanabileceğiniz çok fazla strateji ve taktik bulunuyor. Bu da oyunu daha interaktif bir hale getirdiği için daha eğlenceli kılıyor. Ayrıca çeşitlilik olması sayesinde kısa sürede sıkılmıyor ve oyuna daha fazla bağlanıyorsunuz.

Oyunu oynamaya başladığınızda öncelikle dört farklı klanla tanışıyorsunuz. Kartların mensup olduğu bu klanların kendine özgü güçleri bulunuyor. Bunları birbirleriyle karıştırabileceğiniz gibi saf halleriyle kullanmayı da tercih edebiliyorsunuz.

Bununla birlikte oyunda detaylı şekilde tasarlanmış haritalar, labirentler, zorlayıcı görevler ve çok daha fazlası sizleri bekliyor. Aksiyon dolu bir oyun olan Deck Heroes aynı zamanda canlı ve renkli görselleri ve etkileyici grafikleri ile de dikkat çekiyor.

Siz de kart toplama oyunlarını seviyorsanız Deck Heroes'a göz atabilirsiniz.

YORUMLAR