DeeDay

DeeDay
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DeeDay, tatil, özel gün, tv dizileri yada herhangi bir gün için geri sayım başlatarak güzel bir sayfa oluşturabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir iOS uygulaması.

DeeDay, herhangi belirleyeceğiniz bir etkinlik için kalan gün sayısını sizin için sayan ve kolayca takip etmenizi sağlayan ücretsiz bir iOS uygulaması. Kullandığınız takvimlerden ve Facebook'dan kolayca veri çekebilen uygulama, böylece etkinlik oluştururken işlerinizi kolaylaştırabiliyor.

Son zamanlarda oldukça popüler olan geri sayım uygulamalarında olduğu gibi DeeDay'de etkinlikleriniz için muhteşem arayüzler sunuyor. Arkaplanından en ufak ayrıntısına kadar seçebileceğiniz sayfalar dışında, oluşturduğunuz tüm geri sayımları tek bir sayfada liste olarak da görüp kontrol edebiliyorsunuz.

Daha çok evliliğe, doğum günlerine, tatil günlerine, özel etkinlikere, oyun ve film çıkış tarihlerine uyarlanan geri sayımlar, böylece doğru zamanla unutmamanızı hatta her gün görmenizi sağlayarak aklınzda yer etmesini sağlıyor.

Oluşturacağınız etkinlik geri sayımlarını ister özel bir kişi ile isterseniz de sosyal medya üzerinden paylaşabiliyorsunuz. Böylece evlilik gibi özel durumlarda arkadaşlarınızın ne zaman evleneceğinizi şık bir şekilde görmesini sağlamak mümkün.

Kullanımı son derece basit olan uygulamanın ücretsiz versiyonunda maksimum 5 adet geri sayım oluşturabiliyorsunuz. Fakat paylaşım yaparak 2 adet daha bedava geri sayım hakkı kazanabiliyorsunuz. Eğer 1 Dolar ödeyerek ücretli versiyonu satın alırsanız, sınırsız sayıda etkinlik ve geri sayım eklemek mümkün. Bu tür bir uygulamaya ihityacınız olduğunu düşünüyorsanız yada sadece bir arkadaşınızdan görüp beğenerek denemek istiyorsanız DeeDay'i iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip deneme fırsatını yakalayın.

YORUMLAR