DeeMe

DeeMe
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DeeMe resimlere ve videolara yazılar ekleyip göndermenizi sağlayan bir mesajlaşma uygulamasıdır

DeeMe eğer klasik mesajlaşma uygulamalarından sıkıldıysanız ve daha şık, daha güzel görünen mesajlar paylaşmak isterseniz yararlanabileceğiniz bir anlık mesajlaşma uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan DeeMe mesajlaşma işini çok daha kişisel hale getiriyor. Uygulama temel olarak resimli mesaj gönderme ve video mesaj gönderme konusunda pratik bir çözüm sunmakta. Normalde klasik mesajlaşma uygulamalarında resimleri ve videoları mesajlarımızdan ayrı dosyalar olarak paylaşabiliyoruz. DeeMe'de ise resimlerin ve videoların üzerine şık yazılar ekleyip arkadaşlarımıza ve ailemize gönderebiliyoruz.

DeeMe ile yazışabilmek içinö ncelikle bir fotoğraf/video seçiyorsunuz veya kameranız aracılığıyla yeni bir tanesini çekiyorsunuz. Sonrasında fotoğraflarınıza fotoğraf filtreleri ekleyebiliyorsunuz. Bir sonraki adımda fotoğrafınız veya videonuza metin ekleyebiliyorsunuz. DeeMe içerisinde birçok farklı yazı tipi seçeneğine sahipsiniz. Mesajınız ister kısa, ister uzun olsun DeeMe otomatik olarak mesajınızı fotoğraf veya videonuzla uyumlu hale getiriyor ve şık görünmesini sağlıyor. Metinlerin yanısıra fotoğraf ve videolarınıza ikonlar da ekleyebiliyorsunuz. Siz mesajınızı paylaştıkan sonra mesajınızı gönderdiğiniz kişi kendi mesajını da bu fotoğraf veya videonun üzerine ekleyebiliyor.

DeeMe'de sohbet pencereleriniz çerçeveler halinde saklanıyor. Yazışmalarınızın tümüne bir arada göz atarken dilediğiniz pencerenin üzerine dokunarak o sohbet geçmişini açabiliyor, yeni mesajlar yazabiliyorsunuz.

YORUMLAR