Deepworld

Deepworld
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    15

  • Üretici

    Bytebin

2 boyutlu bir sandbox oyunu arıyorsanız Deepworld ücretsiz ve online olması nedeniyle ilginizi çekecek bir örnek.

iPad ve iPhone için kendilerine özgü optimizasyon ayarlarına sahip olan bir sandbox oyunu olan Deepworld, Minecraft gibi inşa etme oyunlarını sevenlere sunulabilecek hoş bir alternatif. Daha çok Terraria'nın görüntüsünü andıran Deepworld, 2 boyutlu bir oyun ama online oynama seçeneğiyle birlikte ücretsiz olarak sunulmuş olması ilk planda albeni payını daha yüksek tutuyor.

Dünyanın yaşanamayacak felaketlere maruz kalması nedeniyle kaotik bir ortamda yaşıyorsunuz. Steampunk kurgusuyla bezenmiş olan bu oyunda keşif yolculuklarınızda bile asit yağmurlarına karşı korunup sığınacak yerler bulmanız gerekecek. Yer altında size musallat olabilecek dev ahtapot canavarlarına karşı da tüm insanları koruyacak yapılar yapmakla yükümlüsünüz. Hayatta kalmak için yeraltı dünyasına sığınan insanlar olduğu düşünülecek olursa bu oldukça zorlu bir görev.

Sanal bir joystick ile gerçekleştirdiğiniz kontrollerin içerisinde yürüme ve zıplama gibi seçenekleri varken ek olarak Jetpack yardımızyla normalde ulaşamayacağınız bölgelerden kaynak ele geçirebiliyorsunuz veya yapılarınızı sağlamlaştırabiliyorsunuz. Türünde çıkmış olan ilk çalışma olmayan Deepworld multiplayer seçenekleriyle birlikte ücretsiz sunulduğu için cazip bir seçenek olabiliyor ancak online kitlenin çok kalabalık olmaması nedeniyle zaman zaman oynarken kendinizi yalnız bulabilirsiniz.

YORUMLAR