Defender of Texel

Defender of Texel
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz rol yapma oyunudur.

Rol yapma oyunlarını ve kart toplama oyunlarını seviyorsanız beğeneceğinizi düşündüğüm bir oyun olan Defender of Texel, aynı zamanda retro oyun hayranlarını da etkileyecek. Bağımlılık yapıcı oyun yapısıyla bu iki oyun tarzının özelliklerini bir araya getirmiş olan oyun popüler oyun yapımcısı Mobage tarafından geliştirilmiş.

Oyun her ne kadar aksiyon oyunu gibi görünse de aslında kart toplama oyunu. Amacınız çeşitli karakterlerden oluşan kartları toplamak ve güçlü bir takım kurmak. Daha sonra takımınızdan seçeceğiniz 9 karakterle savaşa gidiyorsunuz.

Fakat her karakterin özellikleri birbirinden farklı olduğu için stratejik bir oyun planı çizmelisiniz. Savaşları kazanarak size verilen görevleri tamamlayarak oyunda ilerliyorsunuz. Oyunda ayrıca çeşitli güçlendiriciler de bulunmakta.

Etkileyici bir hikayeye sahip olan oyunda ekipmanlar var ve karakterlerinizi bunlarla özelleştirebiliyorsunuz. Yine 8-bit pixel grafikleriyle öne çıkan oyunu, eğer retro tarz oyunlar seviyorsanız beğeneceğinizi düşünüyorum.

YORUMLAR