Defenders & Dragons 1.0.1 (ios)

Defenders & Dragons

Defenders & Dragons
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Defenders & Dragons, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz etkileyici grafiklere sahip olan aksiyon dolu bir savunma oyunudur.

Defenders & Dragons, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde oynayabilecekleri etkileyici grafiklere sahip aksiyon dolu bir savunma oyunudur.

Oyunda amacımız kendi seçeceğimiz kahraman ve farklı askerlerden oluşturabileceğimiz ordumuz yardımıyla şehrimizin kapılarına dayanan ejderhaları yok etmek ve krallığın güvenliğini sağlamaktır.

Tek kişilik senaryo modunda bölümleri geçtikçe kontrolünü elimize alabileceğimiz farklı şövalye, okçu, cüce savaşçı gibi farklı kahramanlar ve her kahramanın kendine özgü farklı yetenekleri bulunmaktadır. Ayrıca her bölüm sonunda kazandığımız altınlar yardımıyla kahramanlarımızın özelliklerini veya ordumuzda yer alan askerlerin özelliklerini geliştirebiliyoruz.

Çoklu oyuncu modunda ise bizler gibi Defenders & Dragons oynayan dünya üzerindeki diğer oyunculara karşı kendi kahramanımız ve ordumuzla savaşma şansına sahip oluyoruz.

Etkileyici grafikleri, gerçekçi ses efektleri, sürükleyici oynanışı ve gelişmiş özelleştirme seçenekleriyle kullanıcılara mükemmel bir savunma oyunu deneyimi sunan Defenders & Dragons'ı mutlaka denemenizi öneririm.