Defenders 1.4 (ios)

Defenders

1.4
Defenders
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Defenders türünün en kaliteli örneklerinden olan bir kule savunma oyunudur

Defenders oldukça kaliteli grafikleri ve zengin içeriğiyle beğeni kazanan bir kule savunma oyunudur.

iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'ler üzerinde oynanabilen bir strateji oyunu olan Defenders klasik kule savunma oyunlarını kart oyunlarındaki koleksiyon oluşturma öğesiyle birleştiriyor. Primeworld evreninde geçen bir hiakyeye sahip olan Defenders'da farklı kule kartlarını toplayarak kendimize ait savunma kulesi koleksiyonları yaratabiliyoruz ve kendimize özel olan bir oyun sistemi geliştirebiliyoruz.

Defenders'da düşmanlar üzerimize saldırırken savunma kulelerimizi haritadaki önemli noktalara dikkatli bir şekilde yerleştirmeli ve doğru stratejiyle düşman birliklerini durdurmalıyız. Bunun yanında heyecan dolu bölüm sonu canavarı savaşları da bizleri bekliyor ve oyuna renk katıyor.

Defenders kullanabildiğimiz kulelerin seviye atlama sistemi bize 25 yükseltme yapabilme imkanı veriyor. Kulelerimiz 13 farklı büyü tipine sahip. Bu büyü tiplerini seçerken düşmanalrımızın hangilerine karşı dayanıklı olduğunu dikkate almamız gerekiyor.

Defenders özel bir görev oluşturma aracı ile birlikte geliyor ve oyunculara kendi bölümlerini oluşturabilme imkanı veriyor.