Demolition Derby: Crash Racing 1.0.3 (ios)

Demolition Derby: Crash Racing

Demolition Derby: Crash Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Demolition Derby: Crash Racing, iPhone ve iPad'inizde oynayabileceğiniz klasiğin dışında kalan harika zevkli bir yarış oyunu.

Demolition Derby: Crash Racing, bir dönemin popüler yarış oyunlarından Destruction Derby’yi iPhone ve iPad cihazlarımıza taşıyarak nostalji yaptıran kaliteli bir yapım. “Hayatta kalmak istiyorsan rakiplerine acıma!” felsefesinin uygulandığı sıradışı yarış oyununda oynanış kadar görseller de oldukça başarılı.

Eski bir PC veya konsol oyuncusu olarak araba yarışı oyunlarına zaafınız varsa Destruction Derby oyununu kesinlikle oynamışsınızdır. Hatırlayacağınız üzere klasik arabalarla dolu bir arenada herkes birbirini parçalamakla meşguldü ve gerçek hasar sistemi sayesinde vurulma hissayatı mükemmeldi. Klasiğin dışında bir oynanış sunduğundan uzun süreli oynanış ta dahi sıkıcı gelmiyordu. Seneler sonra bu efsane oyun mobil platforma geldi. Adı her ne kadar Demolition Derby olarak değiştirilmiş olsa da atmosfer orjinalinden farksız ve yine aynı keyfi alıyoruz.

Farklı türde Amerikan arabaları arasında seçme şansı sunan Demolition Derby oyununda amacımız yine olabildiğince dar bir arenada karşı karşıya geldiğimiz arabaları paramparça etmek. Sürekli olarak çarpışma içerisindeyiz ve kaçacak delik arıyoruz, arattırıyoruz. Bu noktada oyunun can alıcı özelliğinden bahsetmek istiyorum. Araçların hangi yerlerine vurursak vuralım anında hasarın oluştuğunu görebiliyoruz. En güzeli de bu sadece görüntüden ibaret değil; aracın performansına etki ediyor. Tabii ki bu durum bizim için de geçerli.

Farklı kontrol seçenekleriyle oynama şansı sunarak ta bizi bizden alan çarpışma yarışı oyununda arenadan sağ çıkmayı başarırsak para kazanıyor, hayatımızı ortaya koyarak kazandığımız parayı yine aracımıza harcıyoruz. Mevcut aracımızı geliştirebilmenin ve özelleştirebilmenin yanı sıra yepyeni bir araç satın alabiliyoruz.

YORUMLAR