Demons & Dungeons 1.2.0 (ios)

Demons & Dungeons

Demons & Dungeons
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Demons & Dungeons kaliteli bir rol yapma oyunudur

Demons & Dungeons ejderhaların ve büyünün hakim olduğu bir evrende geçen bir hikayeye sahip olan ve iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'lerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir aksiyon RPG oyunudur.

Demons & Dungeons'un hikayesi insanlık ile ejderhalar arasındaki ebedi savaşa dayanıyor. Bundan 1000 yıl önceejderhalar dünyayı kontrol etmek için insanoğluna saldırmıştır. Dragon Slayers adlı bir düzen ise ejderhaları durdurmuş ve insanoğlu soyunun devamını sağlamıştır. Geçen 1000 yıl içerisinde insanlar ejderhaların tamamen yok olduğuna inanarak güven içerisinde yaşamıştır.

Fakat herşey 1000 yılın ardından bir gece gökten ateş yağmasıyla değişiyor. Yanan kayalar yeryüzünü parçalıyor ve kadim geçitler birer birer toprak üzerinde beliriyor. Bu geçitlerden ise insan krallıklarının ve şehirlerinin yıkıcısı ejderhalar ve onarın hizmetkarları yeryüzüne akın ediyor. İnsanoğlu orklar, iblisler, canavarlar, ogreler, goblinler ve iskeletlerden oluşan bu kıyamet ordurları ile yüzleşmek zorunda kalıyor.

Biz Demons & Dungeons'da Dragon Slayers düzeninin son temsilcisini kontrol ediyoruz ve insanoğlunun kaderini belirlemek için yola koyuluyoruz. Maceralarımız bizi derin ve karanlık zindanlara taşırken cehennem hizmetkarlarıyla yüzleşerek yolumuzda ilerliyoruz. Oyunda ziyaret edeceğimiz zindanlarda birçok büyülü silah ve eşyayı, özel güçleri keşfedebilmekteyiz. Ayrıca kahramanımızın mevcut yeteneklerini ve istatiklerini de geliştirebilmemiz mümkün.

Demons & Dungeons görsel olarak ortalamanın üzerinde bir kaliteye sahip. Eğer bu türde oyunları seviyorsanız Demons & Dungeons kaçırmamanız gereken bir yapım.