Derya Abla Kahve Falı 1.2 (ios)

Derya Abla Kahve Falı

1.2
Derya Abla Kahve Falı
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    9,279

  • ÜRETİCİ

    MEVLUT BAKICI

Derya Abla Kahve Falı ücretsiz olarak sunulan ve kahve falı baktırabileceğiniz bir uygulamadır.

Derya Abla Kahve Falı ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir iOS uygulamasıdır. Derya Abla’yı mobil cihazınıza getiren bu uygulama ile içtiğiniz kahvelerin fallarına baktırmak için konu komşuya gitmeye gerek kalmayacak. Bu arada Derya Abla kim en ufak bir fikrim bile yok muhtemelen hayalgücü yüksek olan ve bu sayede prim yapmış bir ev hanımıdır.

Uygulamayı yükledikten sonra gerçekleştirmeniz gereken gereken bazı adımlar var. Bunlardan bazıları medeni halinizi ve cinsiyetinizi seçmek. Bunları seçtikten sonra kahve fincanızın fotoğrafını çekip uygulamaya yüklemeniz gerekiyor.

Özellikle yüreğinizin kabardığı veya üç vakte kadar kısmetinizin açılacağını düşündüğünüz kısımları fotoğraf çekip yüklerseniz daha doğru sonuçlar alabilirsiniz. Yoksa fincanın telvesiz kısımlarını çekmek Deya Abla’ya zor anlar yaşatabilir. O da en nihayetinde size yardım etmek için var işini zorlaştırmayın. Uygulama sade ve kolay anlaşılır bir arayüze sahip. Ne yapmanız gerektiğini hemen anlıyorsunuz. Eğer kahve yaptıysanız ve yanınızda size eşlik edecek, sonrasında ise fal bakacak bir arkadaşınız yoksa Derya Abla Kahve Falı’nı denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR