Design Shop

Design Shop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Design Shop sayesinde farklı alanlarda kullanılmak üzere görseller hazırlayabiliyoruz.

Design Shop, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğimiz bir tasarım uygulaması olarak tanımlanabilir.

Kapsamlı bir tasarım uygulaması olmasına rağmen pratik bir kullanım deneyimi vaat eden Design Shop ile özellikle online satış yapılan siteler üzerinde tanıtılan ürünler için dikkat çekici tasarımlar yapmak mümkün.

Design Shop blogger'lar ve kendi siteleri üzerinden hediye dağıtan, ürün satışı yapan kullanıcıların beklentilerini karşılayabilecek özelliklere sahip olarak geliyor. Fotoğraf seçerek görsele çeşitli yazılar, ilgi çekici sloganlar ve mottolar eklemek mümkün. Uygulamada çok sayıda filtre ve fotoğraf düzenleme aracı mevcut. Bunlar minimal tasarımlarıyla dikkat çekiyorlar ve çağımızın tasarım anlayışına uygun bir çizgide ilerliyorlar.

Uygulama üzerinde oluşturmuş olduğumuz görselleri dilersek farklı sosyal medya araçları üzerinde paylaşabiliyoruz. Beklentilerinizi karşılayacağını düşündüğümüz bu uygulama hem bireysel hem de profesyonel amaçlarınıza eksiksiz hizmet edecektir.

YORUMLAR