Destiny Child 1.0.2 (ios)

Destiny Child

Destiny Child
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dünyanın dört bir yanındaki oyuncular ile kapışacağız.

Mobil rol oyunları arasında yer alan ve tamamen ücretsiz olarak indirilip oynanabilen Destiny Child milyonlarca oyuncuyu çevresinde toplamayı başardı.

İki farklı mobil platformda milyonlarca oyuncu tarafından ilgiyle oynanan yapım LINE Games imzası ile geliştirildi ve yayınlandı. Gerçek zamanlı olarak dünyanın çeşitli yerlerinden oyunculara karşı mücadele edeceğimiz oyunda birbirinden farklı karakterler yer alacak. Oyuncular seçtikleri karakterler ile savaşlara katılabilecekler.

Savaşlar sonrasında ödüller ile oyuncular karakterlerini daha gelişmiş bir yapıya kavuşturarak güçlendirebilecekler. Zengin içeriği ile oyunculara kaliteli grafikler sunan yapım tamamen ücretsiz olarak indirilip oynanabiliyor. Limitlerin yer almadığı oyunda görsel efektler de oldukça başarılı bir şekilde karşımıza çıkacak. Google Play’de 4.7 gibi bir inceleme skor puanına sahip olan yapımda 1 milyondan fazla oyuncu yer alıyor.

İki farklı mobil platformda çapraz olarak da oynanabilen mobil rol oyunu son güncellemesini 6 Aralık 2018’de aldı. Oyun yeni güncellemeler almaya devam edecek.

İyi oyunlar dileriz. 

YORUMLAR