Devils & Demons 1.0.0 (ios)

Devils & Demons

Devils & Demons
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Devils & Demons, seçeceğiniz kahraman ile şeytanlar ve güçlü yaratıklara karşı stratejik savaşlara gireceğiniz heyecan ve aksiyon dolu bir iOS rol yapma oyunu.

Devils & Demons, iPhone ve iPad sahiplerinin ücretsiz olarak oynayabileği en yeni ve başarılı RPG oyunlarından bir tanesi. Oynaması çok keyifli ve heyecanlı bir oyun olan Devils & Demons'da şeytani canavarlara karşı kendi taktikleriniz ile savaşıyorsunuz. Fantezi ve strateji oyun kategorilerini bir araya getiren oyunda tüm kahramanların kendi sınıflarına özel yetenekleri ve özellikleri bulunuyor. Aynı şey düşmanlarınız yani şeytanlar için de geçerli.

Büyücüler, ejderhalar, vahşi yaratıklar ve ölümsüz olarak bilinen undeadler oyunda karşılaşacağını düşmanlar. Tüm bu düşmanlara karşı başarılı savaşlar geçirebilmek için ise gerçekten yaratıcı taktiklere ihtiyacınız oluyor. Savaşma dışında bir çok görev ve etkinliğinde bulunduğu oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz. Ayrıca oyunu oynadıkça sahip olduğunuz güçler artıyor. Bu sayede düşmanlar ile daha rahat savaşabiliyorsunuz.

Kendine özgü bir hikayesi bulunan Devils & Demons oyununu tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabiliyorsunuz. Fakat oyun içerisinde bazı eşyalar almanızı sağlayan altını oyun içi mağazadan satın alabiliyorsunuz. Bunun dışında oyunda gösterilen reklamları kaldırabilmek için de 4.29 TL ücret ödemeniz gerekiyor. Eğer oyunu indirip deneyerek beğenirseniz, reklamları kaldırarak devam etmenizi öneriyorum.

Özellikler:

  • Bir çok heyecanlı macera
  • Yüzlerce detaylı harita
  • Muhteşem müzikler
  • Etkileyici grafikler
  • Birbirinden farklı özellikler sahip kahraman, savaşcı ve şeytani yaratıklar
  • Game Center desteği
  • Tamamen ücretsiz olması

RPG oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız son zamanlarda uygulama mağazalarına düşen en iyi oyunlardan bir tanesi olan Devils & Demons'ı mutlaka denemelisiniz. Oyunun boyutu 179 MB olduğu için mobil internet paketinizin kontrolünü yapmadan indirmemenizi öneriyorum. Eğer evinizde yada dışarıda bağlanabileceğiniz WiFi bağlantısı var ise oyunu bu şekilde indirmek yararınıza olacaktır.

YORUMLAR