DHMİ Genel Müdürlüğü 1.0 (ios)

DHMİ Genel Müdürlüğü

1.0
DHMİ Genel Müdürlüğü
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DHMİ Genel Müdürlüğü'nün iPhone ve iPad uygulaması ile uçuş bilgilerine ulaşmak tek dokunuşla mümkün.

DHMİ Genel Müdürlüğü, iPhone ve iPad’inizden uçuş bilgilerini anlık olarak takip edebilmenize imkan tanıyan resmi bir uygulama.

Üç büyük şehrin havalimanı dahil 50’den fazla havalimanına ait uçuş bilgisini detaylı olarak sunan DHMİ Genel Müdürlüğü uygulamasının tüm içeriği ücretsiz olarak sunuluyor. Uçuş Bilgisi sekmesinden ulaşabileceğiniz sorgulama ekranına uçuş numarasını yazarak uçağın ne zaman hareket ettiğini, ne zaman ineceğini, rötar yaşanıp yaşanmadığını, uçuşun iptal edilip edilmediğini kolaylıkla öğrenebiliyorsunuz. Bunun yanında havalimanına indiğinizde sürpriz hava koşulları ile karşılaşmamak adına havalimanın sıcaklık, rüzgar, yağış durumu detaylarına ulaşabiliyorsunuz.

DHMİ Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan haber ve video içeriklerine de ulaşabileceğiniz uygulama internet bağlantısı olmadan çalışmıyor. Uçuş bilgilerini ve hava raporunu alabilmeniz için aktif bir internet bağlantınızın olması şart. İnternete bağlı olmadığınızda durumda ise sadece haberleri okuyabiliyorsunuz.