Diana Photo 2.2 (ios)

Diana Photo

2.2
Diana Photo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Diana Photo fotoğraflarına farkl ıefektler ekleyerek onları daha ilgi çekici hale getirmek isteyen kullanıcılara hitap ediyor.

Diana Photo isimli bu ücretsiz iOS uygulaması sayesinde fotoğraflarınıza orijinal bir görünüm kazandırabilirsiniz. Kolay kullanım özelliklerini göze hitap eden dokunuşlarla zenginleştiren Diana Photo’da fotoğraflarınıza göz alıcı bir görünüm kazandırmak için kullanabileceğiniz kapsamlı seçenekler mevcut.

Uygulamanın en fazla dikkat çeken noktalarından bir tanesi de son derece kolay kullanılabilen bir arayüze sahip olması. Daha önce bu kategoride çok fazla uygulama kullanmamış olanlar bile Diana Photo’yu kullanırken herhangi bir zorlukla karşılaşmayacaktır. Diana Photo ile ister o an çektiğiniz ister daha önce çektiğiniz fotoğrafları düzenleyebilirsiniz.

Temel özellikler;

  • Farklı fotoğrafları aynı karede kombine edebilme
  • Göz alıcı efekt seçenekleri
  • Onlarca farklı seçenek ve kompozisyon üretebilme şansı
  • Fotoğraflara metin girebilme seçeneği

Bu tarz uygulamalarda çok fazla görmeye alışkın olmadığımız türde seçenekler barındıran Diana Photo ortaya orijinal çalışmalar çıkartmak isteyen kullanıcıların mutlaka denemesi gereken seçenekler arasında yer alıyor.