Dice With Buddies Free 3.3.1 (ios)

Dice With Buddies Free

Dice With Buddies Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dice With Buddies Free, ister arkadaşlarınız isterseniz de dünya üzerindeki diğer rastgele oyuncular ile karşılıklı olarak oynayabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir zar atma oyunudur.

Dice With Buddies Free, eğlenceli ve bağımlılık yapan bir iOS zar atma oyunudur. Arkadaşlarınız, aile bireyleriniz yada diğer online oyuncular ile karşılıklı olarak oynayabildiğiniz oyun, Amerika'da en çok oynana ilk 5 oyun listesinde yer almaktadır.

Popüler zar atma oyunlarından biri olan YAHTZEE'ye benzerliği ile dikkatleri çekmeyi başaran Dice With Buddies'de rakibiniz ile sıralı olarak oynayarak en yüksek puanı elde etmeye çalışıyorsunuz. Oyunun en güzel yanlarından bir tanesi ise, bulunduğunuz oyundan çıkmadan diğer oyunlara giriş yaparak aynı anda birden çok oyunoynayabilmek. Böylelikle yavaş hamle yapan rakipleriniz ile oynarken diğer oyunlara da girerek sıkılmazsınız. Arkadaşlarınızı yada aile bireylerinizi SMS veya Facebook üzeirndne karşılaşmaya davet edebilirsiniz. Bunun dışında dünya üzerindeki diğer oyuncular ile de karşılaşabilirsiniz.

Oyunun diğer etkileyici özelliklerinden bir tanesi ise sahip olduğu oyun içi mesajlaşmadır. Bu özellik sayesinde oyun oynadığınız oyuncular ile sohbet ederek yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Oyun içerisindeki etkinliklerden haberler olmak isterseniz bildirim alma seçeneğini aktif hale getirebiliyorsunuz.

Genel olarak heyecanlı bir oynanışa sahip olan Dice With Buddies, sosyal ve eğlenceli bir iOS oyunudur. Farklı ve eğlenceli oyunlar denemeyi seviyorsanız oyunu iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR