Dictator: Outbreak

Dictator: Outbreak
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur.

Dictator: Outbreak, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz farklı ve orijinal bir strateji oyunudur. Dictator: Revolt adlı oyununun yapımcılarından çıkmış olan oyun yine yazı tabanlı ve Revolt oyununa da çok benziyor.

Dictator: Outbreak'in konusuna göre bir devletin başındaki diktatör sizsiniz ve doğru kararları vererek yönetiminiz altındaki grupları memnun tutmanız ve böylece devrim yapmalarını engellemeniz gerekiyor.

Devletiniz altında üç grup var; polis, oligarşi ve halk. Bunun için yönettiğiniz gruplardan birisini seçiyor ve size yöneltilen soruya doğru bir şekilde cevap vermeye çalışıyorsunuz. Her grubun belli bir limiti var ve verdiğini cevaplara göre bu limit artıyor ya da azalıyor.

Bununla birlikte elinizdeki gücü doğru bir şekilde kullanmaya dikkat etmeniz gerekiyor çünkü verdiğiniz kararlar bir grubu üzerken diğer grubu memnun edebiliyor. Bu yüzden stratejik kararlar vermeniz gerekiyor. Takıldığınız zaman isterseniz sorunun doğru cevabı için ipucu alma şansına da sahipsiniz.

Yine oyunda önemli bir diğer element de para. Elinizdeki parayı doğru şekilde kontrol etmeli ve kaynaklara yatırmalısınız çünkü para biterse devrim çıkabiliyor ve oyunu kaybedebiliyorsunuz. İsterseniz de gerçek para vererek oyun parası satın alabiliyorsunuz.

Bu şekilde uzun süre diktatör olarak kalmaya çalışacağınız bir oyun olan Dictator: Outbreak eğlenceli ve boş vakitleri dolduracak nitelikte bir oyun diyebilirim.  Strateji oyunlarını seviyorsanız bu oyunu indirip deneyebilirsiniz.

YORUMLAR