Dictator: Revolt

Dictator: Revolt
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dictator: Revolt, size karşı ayaklanmaya çalışan bir halkı yönetmeye çalışacağınız eğlenceli ve başarılı bir iOS oyunu.

Dictator: Revolt, sınırsız güce sahip olan genç bir diktatör olarak size karşı isyan eden halkınızı yönetmeniz gereken eğlenceli bir iOS oyunu. Oyunda doğru ve akıllı kararlar alarak isyan eden halkınızı susturmanız gerekiyor.

Tüm halkın kaderini elinizde bulunduracağınız oyunda ülkede olup biten her şeyi siz belirliyorsunuz. Sizin isteğiniz dışında hiçbir şey gerçekleşmeyen ülkenizde, koltuğunuzda gözü olanları tespit ederek gerekeni de yapmanız gerekiyor.

Güç insanların her zaman sevdiği bir unsur olduğu için ve bu oyunda da güç tamamen sizin elinizde olduğu için oynarken çok keyif alabiliyorsunuz. Bir diktatör olacağınız oyunda vereceğiniz kararlar ile halkınızın ve ülkenizin kaderini belirliyorsunuz.

Oyun içerisinde yer alan başarımları teker teker yerine getirip, kendi dönemize ait bir tarih oluşturarak adınızın kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz. Böylece sizden sonraki dönemlerde de adınız geçecektir. Oyun içerisinde sahip olduğunuz parayı ve yapaağınız etkinlik ve işlemlerin ne kadar tuttuğunu görebiliyorsunuz.

Oyunun yapısı gereği size sorulan sorular ile ilerliyor. Örneğin isyan eden genç bir gruba karşı ne yapmak istediğiniz size soruluyor. Türkçe dil desteği olmaması nedeniyle oyunu tam olarak doğru anlamak ve rahatça oynayabilmek için İngilizcenizin olması yararınıza olacaktır. Eğer İngilizce bilmiyorsanız, bilen bir yakınınız ile birlikte oynayabilirsiniz. Ücretli olarak satılan oyunun, verdiğiniz paraya değeceğini düşünüyorum.