diep.io 1.0.2 (ios)

diep.io

diep.io
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

diep.io, Agar.io oyununun geliştiricilerinin iOS platformuna çıkardıkları online tank savaşı oyunu.

diep.io, önce web tarayıcı sonrasında mobil platformu milyonları kendine bağlayan Agar.io oyununun geliştiricilerinin iOS cihazlarda da ücretsiz oynanabilir yeni oyunu. Hem iPhone hem de iPad’de rahat oynanış sunan oyunda yine olabildiğince geniş bir haritada ilerliyor, mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmaya çalışıyoruz.

Basit görsellerine rağmen saran ender oyunlardan biri olan Agar.io’nun geliştiricisi Miniclip’in iOS platformuna çıkardığı yeni oyununda tank savaşlarına katılıyoruz. Yükseltilebilir ve çok güçlü silahlarla donatılmış tankları kullanıp, karşımıza çıkan düşman ve engelleri yok ederek ilerliyoruz.

Kesinlikle durmamamız, etrafımızı kollamamız gerekiyor. Çevremizi saran onlarca tank hepsi aynı donanımda olmadığından ilk başlarda kaçarak ilerliyoruz tabii ki. Haritada biraz gezinip bizimle aynı güçteki veya daha zayıfları yok ederek güç kazanıyor, seviye atladıkça tankımızı güdümlü füzeler, her yöne gidebilen toplar, makineli tüfeklerle donatmaya başlıyoruz. Başta tek yöne ateş edebilirken, her yöne aynı anda ateş edip vurulmalarda daha az hasar alıyoruz.

Online aynı harita üzerinde onlarca oyuncuyla mücadele etme keyfi yaşatan oyun da Agar.io kadar çekici. Mobil oyunlara ayıracak uzun vakitler bulabiliyorsanız oynamanızı isterim.

YORUMLAR