Digby Jump 1.11 (ios)

Digby Jump

Digby Jump
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Digby Jump, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir tırmanma oyunu olarak karşımıza çıkyor.

Digby Jump, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir tırmanma oyunu olarak dikkatimizi çekiyor. Birbirinden zorlu bölümlere sahip olan oyunda yüksek puanlara ulaşmaya çalışıyorsunuz.

Boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz harika bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkan Digby Jump, kolay oynanışı ve renkli atmosferiyle dikkatimizi çekiyor. Zevkli bir kurguya sahip olan oyun, bir zamanların efsane oyunu Icy Tower tarzındaki oynanışıyla dikkatimizi çekiyor. Hoş animasyonların ve grafiklerin yer aldığı oyunda bloklar üzerinde zıplamalı ve aşağı düşmemelisiniz. Dikkatli olmanız gereken oyunda elinizi çabuk tutmalı ve yüksek puanlara erişmelisiniz. Tek parmak ile oynanan oyunda zevkli dakikalar geçirebiliyorsunuz.

Metroda, otobüste ve trende zevkle Digby Jump oyununu oynayabilirsiniz. Hem sizin hemde çocukların beğenerek oynayabileceği Digby Jump, sonsuz moduyla da arkadaşlarınıza meydan okuyabileceğiniz bir oyundur. Eğlenceli beceri oyunlarından zevk alıyorsanız eğer bu oyunu mutlaka denemelisiniz. Digby Jump'ı sakın kaçırmayın.

Digby Jump oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.